Videóbíró asszisztens:
Szert Balázs
Operátor:
Szőts Gergely
90 +4.van Nieff kapott sárga lapot, majd lefújták a mérkőzést. Köszönjük a figyelmet.
90 +2.Stronati fejelt kapu mellé.
90 +1.Most Favorov cselezgetett, lövése két emberen is megpattant majd Kovács lábbal védett.
90.Zivzivadze két embert is kicselezett, majd Stronati szögletre tisztázott.
84.Dárdai Palkó helyén Makarenko folytatja. Ez volt a meccs utolsó cseréje.
78.GÓL! Dárdai szögletét Rúben Pinto jól csúsztatta meg, Kodro pedig közelről nem hibázott! 1-1!
77.Baluta és Kiss Tamás le, Komáromi és van Nieff be.
76.Gruber sarkazása csúszott el a kapunk előtt.
73.Kiss Tamás lőtt oldalhálót.
72.Zahedi lövésénél Kovács védett nagyot, de amúgy is lesen volt az iráni támadó, aki ezt követően el is hagyta a pályát, a fiatal Gruber Zsombor érkezett a helyére.
68.Funsho, Zivzivadze és Nego érkezett Kastrati, Larsen és Bese helyett. Négy védővel és két csatárral folytatjuk.
63.Zahedi lőtt 15-ről egy szép csel után, de Kovács leért a rövidre.
62.Stopira kap sárgát.
57.Kiss beadását a középen üresen érkező Zahedi nagy erővel, 11 méterről kapásból a kapuba vágta. Vezet a PAFC.
56.Corbu le, Urblík be.
56.Batik fejelt kapu fölé Baluta szöglete után.
54.Szép akció végén Dárdai lőtt 20 méterről kapu fölé.
53.
48.Kiss Tamás második, a hazaiak harmadik kapufája - a tavaly a válogatottban is bemutatkozó támadó Brandon beadását fejelte közelről a jobboldali fára.
46.Nincs csere, mi kezdtük a második félidőt.
45 +7.Vége az első félidőnek.
45 +3.Corbu is kap egy sárgát. Fiolát rántotta le.
45 +2.Dárdai lőtt kapu fölé.
45.Hangya Szilveszter nem tudja folytatni, Marcel Heister érkezik helyette. Mezghrani a pályán maradhatott. Érdekes.
44.Hangya vérzik. Miért nem vizsgálódik a VAR?
42.Ez egy nagyobb volt most. Mezghrani könyökölte le Hangyát, sárga lap.
40.Sok az apró szabálytalanság.
37.Kodrót rúgta fel Spandler, a szabadrúgást Dárdai lőtte Tóth kezébe.
36.
34.Mezghrani távoli lövése volt veszélytelen.
32.Dárdai centerezett balról, Stronati mentett szögletre. A sarokrúgás nem volt veszélyes.
31.Vidi-szöglet után szabadrúgás kifelé.
25.A mezőnyben gyűrték egymást a csapatok az elmúlt percekben.
18.Kiss Tamás bal külsővel pördítette kapufára a labdát az ötösünkről egy baloldali beadást követően.
16.Jól támadtunk le, zavarba hoztuk a PAFC kapusát, Tóth Balázst.
12.Stopira mentett nagyot. Szöglet következik.
11.Természetesen Fiola Attila a csapatkapitány.
8.Nincs gól, Stronati lesen állt. Mintegy négy percet állt a játék.
7.Stronati talált be egyébként közelről egy szabadrúgás után. De vajon mi lesz a döntés?
4.Gólt szereztek a hazaiak, de vizsgálódik a VAR.
1.Rögtön egy Puskás Akadémia-szöglet, de nincs veszély.
1.A hazaiak kezdtek.
-1.Gyászszünet a mérkőzés előtt: A Puskás Akadémia masszőrére, Vidics Jánosra emlékezünk.
-3.Érkeznek a csapatok, a mellrák elleni küzdelem jegyében rózsaszín pólót viselve.
-5.A Kecskemét hazai pályán legyőzte az FTC-t 2-0-ra Nagy Krisztián duplájával. Az újonc lila-fehéreket így továbbra is csak mi tudtuk legyőzni a szezon során eddig.
-10.

Csütörtökön közel 100 felső tagozatos diákot láttunk vendégül a MOL Aréna Sóstóban, akik a Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskolából érkeztek Kis Krisztián tanár és a Vidi utánpótlásedzője vezetésével.

-15.A volt Vidi-játékosok közül Nagy Zsolt a kispadon van, Szolnoki Roland sérülés miatt nincs a hazaiak keretében. A kispadon edzőként ott ül első bajnokcsapatunk tagja, Polonkai Attila.
-20.
-30.A hazai kezdő: Tóth B. - Mezghrani, Batik, Stronati, Spandler, Ormonde-Ottewill - Baluta, Favorov, Corbu - Kiss T., Shabab
-35.Kezdőcsapatunk: Kovács - Serafimov, Larsen, Stopira - Bese, Fiola, Pinto, Hangya - Kastrati, Dárdai - Kodro
-40.
-45.A válogatott szünetben 3-1-re győztük le múlt hét pénteken az NB II-es Budafok együttesét.
-50.
Marel Heister, Dárdai Palkó és masszőrünk, "Penge" is megérkezett már a Pancho Arénába.
-55.Jó hírek délutánról: a Vidi II idegenben, 1-0-ra győzött Csornán az NB III Nyugati csoportjában, női csapatunk pedig pontot szerzett idegenben a rutinosabb Astra HFC ellen a Simple Női Ligában.
-60.Üdvözöljük szurkolóinkat a felcsúti Pancho Arénából, egy óra múlva kezdődik a mérkőzés. Hajrá, Vidi!
Mérkőzés után

Michael Boris:

“Örülünk annak, hogy pontot szereztünk a mai mérkőzésen. Az első félidő rendben volt, a második játékrésszel kapcsolatban az a bosszantó, hogy rengeteget beszéltünk arról, mennyi gólt szerez a Puskás Akadémia az ellentámadásaiból, mégis egy ilyen játékhelyzet végén kaptunk gólt. A pozitívumokat nézve, eddig a bajnokságban nem szereztünk pontot idegenben  a szezonban, most sikerült, ez előrelépés számunkra. Más volt a tervünk a játékban, mögéjük akartunk kerülni, ebből nem sok valósult meg. Hangya Szilveszter sajnos elveszítette az egyik fogát az első félidőben egy ütközés következtében, ami miatt mindenképp le kellett cserélnünk, de erről most még nem tudok sokat mondani, a jövő héten többet látunk majd.”

Hornyák Zsolt:

“Óriási csalódottság van bennem, mert úgy érzem, hogy három góllal kellett volna nyernünk ma, az ellenfelünknek nem volt köze a mérkőzéshez. Egy rögzített helyzetből kaptunk gólt, ami nagyon bosszantó, ahogy az is, hogy a cseréink nem úgy álltak be, ahogy elvártam volna. Két pontot elveszítettünk, lőttünk két kapufát, az elején azt sem értettem, hogy miért volt szükség öt perc videózásra, de ennek ellenére a kezünkben volt a meccs, simán nyernünk kellett volna.”

Pontszerzés Felcsúton

Zahedi találatával a PAFC szerzett vezetést, a hajrában Kodro egyenlített.

Vasárnap este csapatunk Felcsútra látogatott, a Puskás Akadémia FC vendégei voltunk az OTP Bank Liga 9. fordulójában. Michael Boris vezetőedző ezúttal az alábbi tizenegy játékosnak szavazott bizalmat a kezdőben: Kovács - Serafimov, Larsen, Stopira - Bese, Fiola, Pinto, Hangya - Kastrati, Dárdai - Kodro. A kezdés előtt a csapatok rózsaszín pólóban vonultak ki a pályára a mellrák elleni küzdelem jegyében.

A hazai együttes kezdte jobban a találkozót, a 4. percben egy szabadrúgást követően a lecsorgó labdát Corbu lőtte közelről a felső lécre, a kipattanót Stronati közelről a kapunkba vágta. A gólt hosszasan vizsgálta a VAR, végül les miatt nem adták meg a találatot. A 19. percben Brandon beadását Kiss külsővel kapura pörgette, a labda a jobb kapufáról pattant az alapvonal mögé. A 37. minutumban Dárdai szabadrúgását védte Tóth, majd nem sokkal a szünet előtt Mezgrani kiütötte Hangya fogát, aki nem is tudta folytatni a játékot, a hazaiak játékosa pedig megúszta sárgával.

A második játékrész elején ismét a kapufán csattant a labda, ezúttal is Brandon adott középre és újra Kiss érkezett jó ütemben, a hazaiak játékosának fejese a jobb kapufáról vágódott kapu mögé. Az 53. percben Dárdai 23 méteres lövése kerülte el a felcsúti kaput. Három perccel később Baluta szögletét Batik fejelte kapu fölé, majd nem sokkal később megszerezte a vezetést a PAFC: Kiss beadását a középen üresen érkező Zahedi nagy erővel, 11 méterről kapásból a kapuba vágta (1-0).

A 63. percben Zahedi egy szép csel után lőtt 15 méterről kapura, Kovács védett, majd nyolc perccel később ismét Zahedi tesztelte kapusunkat, de Kovács ezúttal is védeni tudott. A 77. minutumban a nem sokkal korábban csereként pályára lépő Gruber sarkazhatott volna közelről a kapunkba, de a hazaiak fiatal játékosa elvétette a labdát.

A 78. percben egy szöglet után sikerült egyenlítenünk, Dárdai tekerte kapu elé a labdát, amit az ötös sarkáról Pinto csúsztatott meg fejjel, a hosszún üresen érkező Kodro pedig közelről nem hibázott (1-1). A hosszabbításban még Stronati próbálkozott közelről, de Kovács lábbal védett.

Csapatunk egy pontot szerzett a Pancho Arénában, legközelebb pedig jövő héten péntek este a ZTE FC-t látjuk vendégül.